Volná pracovní místa: Úřad práce Tábor

Přinášíme vám efektivní variantu vyhledávání nové práce – denně pro vás totiž zveřejňujeme volná pracovní místa Tábor online! Nemusíte tak nikam chodit a ztrácet drahocenný čas. Veškerá nabídka práce v Táboře je uveřejněna na našem webu. Umožníme vám najít zajímavé zaměstnání, které vás bude naplňovat a zároveň motivovat. Nevěříte? Přesvědčte se!

Úřad práce Tábor

Husovo nám. 2938
390 02 Tábor

IČ:  00512451
DIČ:  CZ00512451

Telefon:  950 165 111
Fax:  950 165 302
E-mail:  tabor@ta.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@ta.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Tábor - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 pouze podávání žádostí

Úřad práce Tábor - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Kaczor, Ph.D. 950 165 300 Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Marcollová 950 165 301 Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Lenka Tkáčová 950 165 202 Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Podpora a evidence Věra Růžičková 950 165 231 Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. Lenka Podráská 950 165 154 Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Poradenství Ing. Zdeňka Horová 950 165 151 Zdenka.Horova@ta.mpsv.cz
Volná pracovní místa Alena Křemenová 950 165 173 Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
ESF Ing. Iveta Kolářová 950 165 152 Iveta.Kolarova@ta.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslava Humhalová 950 165 170 Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vladimír Hort 950 165 203 Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ekonomie JUDr. Zdeněk Jára 950 165 201 Zdenek.Jara@ta.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Petra Psotová 950 165 156 Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika Jaroslav Alexa 950 165 205 Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Dagmar Kulvaitová 950 165 171 Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Zdeňka Doležalová 950 165 520 Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jiřina Berná 950 165 523 Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Libor Kašpar 950 165 212 Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Tábor

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-7322301 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-7322301 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-7322301 / 0710
Příjmový účet 19-7322301 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-7322301 / 0710